Bu da All-Star mı?

3

Saat: 16:50 | Yazar: Burak Doğan

İzlemiycem dedim, üstüne yazdım, milletede o şekilde anlattım ama yine dayanamadım, kurdum saati yine, göz ucuyla bakarım diye.. Girdiğim psikolojiden midir nedendir bilmiyorum, Jason Kidd de olmasa bizim mahalledeki çocuklar birbirleriyle top oynayorlar gibi gelecekti.. Biraz izledim, sonra o kadar sıkıcı geldi ki sızmışım.. Oturdum bugün, şöyle eski yılları kurcaladım.. Önce "şov" un daimi parçası olan Shaq ile kendimi toparladım.. Buyrun sizede bir göz ziyafeti;Ardından üst üste 1992, 1996 All-Star en iyi 10 hareketini paylaşayım sizlerle, en sonda bu senenin en iyi 10 hareketini paylaşayım, ne demek istediğimi anlayın, hatta ne çektiğimi anlayın:)
Hey gidi ortaokul, lise yıllarım yahu.. Dakika kaçırmazdım:)All-Star 1992


All-Star 1996


All-star 2008


Hatta birde cila olsun, süper süper dedikleri süpermen Dwight Howard yerine, kadroya almadıkları Vince Carter'ın 2000 Slam Dunk görüntülerini paylaşayım..
Of kendimden geçtim:)


İçeriği beğendiniz mi? Günlerden Bugün'ü Rss olarak ya da E-Mail alarak takip edin! E-mail ile kayıt en üstte!

3 Yorum

 1. kubio |

  Girdiğim psikolojiden midir nedendir bilmiyorum, Jason Kidd de olmasa bizim mahalledeki çocuklar birbirleriyle top oynayorlar şu cümlen öldürdü beni yahu :) gerçekten haklısın ama ben 1 gün sonra özet görüntülerine baktım.,iyi değildi .Organizasyonda tek sevdiğim smaç şampiyonasıydı onda da dwihgt howard süpermen olup uçtu o kadar diğerleri sktir bpoktan

   
 2. kubio |

  Shaq'sız All star mı olur bea ...:q

   
 3. Burak Doğan |

  O mükemmel kıyafeti giydi ama kırmızı slibi giymedi..:D Onu ne yapçaz:D

   

Yorum Gönder