Yurdum İnsanı Tavuk Tecavüzünde..

2

Saat: 13:30 | Yazar: Burak Doğan

Yurdum insanına yeni bir başlangıç daha.. Uzakta kaldığımda denk gelmez ama yazacağım dedim ya, karşıma çıkmaya başladılar bile... Olay Kocaeli'nde geçiyor HABERTURK sitesinde yazan haberde. Linki burada.

Haberi de aşağıya ekledim linke tıklamak zor gelir diye.. Ama benim yurdum insanına olan bakış açımı iyi biliyorsunuz. İnanılmazlar. Önce haberi okuyalım, sonra yorumuna geçelim.

KOCAELİ’de 31 yaşındaki M.C, kümeste tecavüz ettiği tavuğu öldürdü. Gebze’de F.D.’ye ait bahçedeki kümese giren M.C., bir tavuğa tecavüz etti. Tavukların kaçışması ve sesler üzerine endişelenen F.D., kümese girince sapık M.C.’yi suçüstü yakaladı. F.D., panik içinde giyinip kaçmaya çalışan sapığı, komşularının da yardımıyla etkisiz hale getirirken, tavuğun telef olduğu anlaşıldı. Polise teslim edilen M.C., bir anlık hislerinin kurbanı olduğunu söyledi. Hakkında ’Hayvana kötü muamele’den işlem yapılan M.C., savcılığın talimatıyla bırakıldı.

Bir düşünün:

Elimizde bir haber var. Bu haberde bir tavuk tecavüzcüsü, telef olmuş bir tavuk, bir tavuk sahibi, bir de bu haberi yazan ekip var. Yorumlayanlar ise apayrı bir ekip zateni sırf bu konu hakkında ayrı bir yazı yazmak istiyorum bir ara.

Tavuk tecavüzcüsü yurdum insanı.. Çünkü memleketimizde eşeğe tecavüz eden de var, tavuğa tecavüz eden de, bilimum hayvanlara eden de.. Her yerde okuyoruz.. Arık günlük yaşantımızın bir parçası olmaya başladı. Pekiii.. Bu tavuğun gözlerini neden sansürlersiniz be haber ekibi! Neden yani.. Böyle bir haber nasıl girilir bu fotoğrafla, bu şekilde inanılır gibi değil.. Ya da ben mi hiç anlamıyorum bu işlerden ki?

Yurdum insanı 1 - tecavüzcü, yurdum insanı 2 - haber ekibinin tamamı, yurdum insanı 3 - 4 - 5 ve benzerleri ise yorum yapanlar. Bu konuyu sonra işleyeceğim evet ama sadece üç adet örnek size.. Neler olabildiğini siz düşünün..

1 - birdahada sucuklu yumurta yemem :)

2 - gözlerini görsem tanıcamda kapatmişlar rahmetlinin:)))

3 - horoz müdahale etmemiş mi.

ve benzerleri..

İçeriği beğendiniz mi? Günlerden Bugün'ü Rss olarak ya da E-Mail alarak takip edin! E-mail ile kayıt en üstte!

2 Yorum

 1. FeRHaD |

  Horoz da porno film niyetine izlemiştir.
  --Berbat bir yorum da benden. :)

   
 2. siteniz |

  kuş gribi varken kimse bu tip hareketlerde bulunmuyordu diyip yorumda son noktayı koyayim :)

   

Yorum Gönder